Autokit Ocean Okyanus Parfümlü Torpido Parlatıcı Sprey (GR04385)

Marka : Autokit
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺19,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13,90(KDV Dahil)

100+ Kişi Satın Aldı.

Autokit Ocean Okyanus Parfümlü Torpido Parlatıcı Sprey

Ürün Özellikleri:

Otomobilinizin ön konsolunu, göstergelerini , kapı döşemelerini ,plastik aksamlarını parlatır ve koruyucu bir tabaka oluşturur .

İçindekiler:

silikon yağı , esans ,hegzan, propan-butan

Kullanma talimatı:

Parlatacağınız yüzeyin temiz ve kuru olmasını sağladıktan sonra , spreyinizi 15- 20 cm uzaklıktan dikey olarak püskürtünüz .Kuru bezle iyice yayınız . Parlaklığını anında göreceksiniz .

DİKKAT: Alev ve ateş yanında kullanmayınız . Kutu basınçlıdır. Direkt güneş ışığında bırakmayınız . Boş kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız . 50 dereceden yüksek ısıda bırakmayınız. Yüze ve göze püskürtmeyiniz.Çocuklardan uzak tutunuz .

Benzer Ürünler

Değerli Müşterilerimiz Garajmarketim.com adresinden verdiğiniz siparişlerin 14 gün İade ve Değişim Garantisi Bulunmaktadır. Aracınıza uymayan veya beğenmediğiniz ürünlerin iade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenir. Kredi kartı ile yapılan siparişlerde iade kesintisiz kredi kartına yapılmaktadır.  Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde iade durumunda 7,90 TL Kapıda Ödeme Bedeli kesilerek kalan tutar banka hesabınıza gönderilmektedir. İade edilecek ürünün kutu ve ambalajı zarar görmemiş olması gerekmektedir. Kutu ve ambalajı zarar gören ürünler yasal olarak yeniden satılabilir durumda olmadığı için iade ve değişim yapılamamaktadır. Her gün saat 16:30'a kadar verdiğiniz siparişler stok durumu müsaitse aynı gün değilse, 1-3 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar. Kargoya verilen siparişlerin Takip Numaraları sipariş kargoya verildiği günün akşamında saat 19:00'da Sms ve Mail olarak tarafınıza gönderilecektir. Kapıda Ödemeli Siparişlerde Telefon Onayı Alınmadan Sipariş Kargoya Verilmez.

TÜM SORU VE PROBLEMLERİNİZ İÇİN 7/24 > destek@garajmarketim.com adresinden bize yazabilirsiniz.