İade ve Değişim

Garajmarketim.com Adresinden vermiş olduğunuz siparişler firmamız tarafından İade ve Değişim garantisi kapsamına alınmıştır.  Aracınıza uymayan ürünlerde İade ve değişim yapılabilmektedir.

 

İade ve değişim yapılacak ürünlerin kargo ücretleri tarafımızdan ödenecektir. Kapıda Ödemeli siparişlerin iadesi için tarafımıza iade yapılacak banka hesap bilgileri gönderilmelidir.

 

Kapıda ödeme ile alınan ürünlerin iadesi esnasında Kapıda Ödeme bedeli olan 6,90 TL kargo firmasının hizmet bedeli olup bu bedelin iadesi yapılamamaktadır.

 

Kredi kartı ile yapılan siparişlerin iadesi tam tutar olarak iade edilmektedir.

 

Vermiş olduğunuz siparişi teslim tarihinden itibaren 14 gün içerinde hiç bir mazeret belirtmeden İade ve Değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

 

İade edilecek ürünü tarafımıza ARAS KARGO veya MNG KARGO ile karşı ödemeli göndermeniz gerekmektedir. ARAS KARGO VE MNG Kargo harici gönderilen ürünler teslim alınmamaktadır. Ürün tarafımıza ulaşmasından sonra 7 gün içerisinde iade işlemi tamamlanacaktır. Faturası kaybedilen veya gönderilmeyen ürünün para iadesi yapılamamaktadır.

 

İade edilecek ürünün kutu ve ambalajı zarar görmemiş olması gerekmektedir. Kutu ve ambalajı zarar gören ürünler yasal olarak yeniden satılabilir durumda olmadığı için iade ve değişim yapılamamaktadır.