Photon PH7215 Na T20 Turuncu Led (GR04766)

0,00
Marka : Photon
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺199,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺129,90(KDV Dahil)
yeni detay acıkama

100+ Kişi Satın Aldı.

PHOTON T20 21/5W AMBER(TURUNCU) EXCLUSIVE SERIE PH7215 NA EX

Photon PH7215 NA EX ürününde; Kullanılan LED chip’leri yüksek performansa dayanıklı üstün kalitelidir. Bir Led ürünün çalışmasında en önemli faktör olan Led driver’ı; dünyaca bilinen en iyi kaliteli komponent üreticilerinden tedarik edilerek bir araya getirilmiştir.

 

Kalite bir bütündür felsefesinden yola çıkarak LED chip ve komponentlerin taşıyıcısı olan Waffle ve PCB kartı da alanında en iyi olan imalatçıların ürünleri tercih edilerek taşıyıcı görevini bir araya getirmektedir.

 

Gerek ürünün en boy oranları gerekse de ışığı eşit bir şekilde far taşına yansıtabilmesi ile alınan ışığın mükemmel olmasına sonuç vermiştir.

 

Tüm bu küçük görünen detayların bir araya gelmesi ile bir kalite bütünlüğü oluşturulmuş ve PH7215 NA EX gibi yüksek kalite standartlarında bir ürün ortaya çıkmıştır.

 

Photon LED Serisi; Profesyonel olarak planlanmış kendisine özgü Aydınlatma, teknoloji ve mimarisi ile çok kısa bir sürede büyük ün elde etmiştir. Sahip olduğu gelişmiş Can–Bus sistemi ile birlikte birçok araçta arıza ışığı yakmadan çalışmaktadır. Turuncu ışık rengine sahiptir. Photon LED serisi Türkiye’de rakibi olmayan kalite ve uzun ömür standardı sunmaktadır.

 

Photon Exclusive LED Serisi; Üzerinde kullanılan "IC Driver" teknolojisi ile birlikte üzerindeki son teknoloji LED chip leri sayesinde rakipsiz bir aydınlatma ve uzun ömür performansı sunmaktadır.

 

 

 

 

MARKA VE SERİSİ : Photon Exclusive Serisi

 

AMPUL TİPİ : T20 21/5W 21SMD

 

VOLT : 12 Volt 

 

WATT : 21/5 Watt

 

KELVIN ( Yanma Rengi ) : AMBER( Turuncu )

 

LUMEN ( Yanma Gücü ) : Standart Sarı Işığa Göre 3 Kat Fazla Işık Verir

 

CAN-BUS ( Arıza Işığı ) :Yakmaz 

 

KULLANIM YERLERİ : Gündüz Farı / Sinyal / Stop

 

PAKET İÇERİĞİ : 2 Adet ( 1 takım )

 

Benzer Ürünler