Kapıda Ödemeli Sipariş

Garajmarketim.com Adresinden Kapıda Ödeme sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme sipariş tutar 75-600 TL arasındadır.. 75 TL altında ve 600 TL üzerinde siparişlerde kapıda ödeme imkanı yoktur. Kapıda ödemeli siparişler kapıda nakit olarak ödemesi yapılmalıdır. Kargo firması ödemeyi almadan kargo teslimatı yapmamaktadır.

 

125 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA - 125 TL Altı Siparişlerde Kargo Ücreti 9,90 TL

 

Dilerseniz kargonuz şeffaf kargo ile gönderilebilmektedir. Kapıda ödemeli siparişlerde Ek 8,90 TL kapıda ödeme hizmet bedeli kargo firması tarafından tahsil edilir.

 

Kapıda ödemeli siparişlerin iade edilmesi durumunda 8,90 TL Kapıda Ödeme Bedelinin iadesi yapılamamaktadır.

 

Kapıda Ödemeli siparişlerin iadesin yapılabilmesi için iade yapılacak banka hesabı bilgileri tarafımıza gönderilmelidir. Lütfen iade / değişim sayfasından diğer iade ve değişim şartlarını inceleyiniz.

 

Kapıda ödeme sipariş verip devamında telefon ile onay alınan (Telefon Görüşmeleri Kayıtlıdır.) siparişlerin keyfi teslim alınmaması durumunda firmamız İş Gücünü Yavaşlatma ve İşletmeyi Bilerek Keyfi Zarara Uğratma nedeniyle yasal işlem başlatma hakkımı saklı tutar. Ayrıca üyeliğiniz Kara Listeye alınmaktadır. Bundan sonra ki süreçte sitemizden kapıda ödeme ile sipariş oluşturamayacaksınız.

 

Bu nedenle ürün kargo verildikten sonra vazgeçmeniz durumunda ürünü teslim almanız ve aynı gün MNG KARGO ile tarafımıza iade etmeniz gerekmektedir. İade kargo ücreti firmamız tarafından ödenmektedir.

 

Kapıda ödemeli siparişlerin kargo takip numaraları tarafınıza SMS ve EMAİL ile bildirilecektir.

 

Not: Kapıda ödemeli siparişler suistimale açık olması nedeniyle firmamız siparişinizi Göndermek veya İptal Etmek hakkında sahiptir. Lütfen Teslim Almayacağınız Siparişi Vermeyiniz.