İADE / DEĞİŞİM ve KARGO SÜRECİ

(Tüm Müşterilerimizi Memmun Edemeyebiliriz Ama Hiç Bir Müşterimizi Mağdur Etmeyiz.)

 

İadeler ve Değişimlerde ürünleri ARAS KARGO İle Gönderebilirsiniz. 

 

Öncesinde Destek Talebi Oluşturarak İADE - DEĞİŞİM KARGO KODUNU Aldıktan Sonra Ürünü Gönderebilirsiniz. 

 

Destek Talebleri Hafta İçi 10:00-17:00 Arasında Cevaplanacaktır.

 

Destek Talebi Oluşturmak İçin Tıklayınız

 

> Garajmarketim.com adresinden verdiğiniz siparişlerin 14 gün İade ve Değişim Garantisi Bulunmaktadır.

 

> Aracınıza uymayan veya beğenmediğiniz ürünlerin iade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenir.

 

> Kredi kartı ile yapılan siparişlerde iade Durumunda Ürün Bedeli İadesi Kesintisiz Kredi Kartına yapılmaktadır. İade Sonrası 250 TL Altında kalan siparişler için ödenen Kargo Ücretinin İadesi Yapılmaz. Parçalı İadelerde Kargo Ücreti Kesilerek İade Yapılır

 

> 250 TL Ücretsiz Kargo Kampanyasından Yararlanarak Verilen Siparişlerden Ürün Siparişin Tamamı İade Edilmez ve Bir veya Bir Kaç Ürün İade Edildiğinde Satın Alınan Toplam Ürün Değeri 250 TL'in Altına Düşmesi Durumunda Kargo Ücreti İade Tutarından Düşülerek Kalan Ücret Kesilerek Kalan Tutar İade Dilecektir

 

> İade işlemi yapılmadan önce ürün incelemesi yapılmaktadır, bu nedenle yoğunluğa göre 1-4 Gün İçerisinden Ürün İncelenir ve Tarafınıza Telefon ile Dönüş yapıldıktan sonra ki ilk CUMA GÜNÜ iadeler toplu olarak yapılmaktadır.  Bankalardan kaynaklı gecikme yapanabilir bazı bankalar iade tutarını pazartesi günü yansıtmaktadır.

 

İade edilecek ürünün, kutusunun ve ambalajı zarar görmemiş olması gerekmektedir. Kutu ve ambalajı zarar gören ürünler yasal olarak yeniden satılabilir durumda olmadığı için iade ve değişim yapılamamaktadır.

 

KARGO SÜRECİ

> Her gün saat 16:30'a kadar verdiğiniz siparişler stok durumu müsaitse aynı gün değilse, 1-3 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

 

> Kargoya verilen siparişlerin Takip Numaraları sipariş kargoya verildiği günün akşamında saat 19:00'da Sms ve Mail olarak tarafınıza gönderilecektir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR