Teslimat ve İade 

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu Yurtiçi kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Sipariş tutarı 100,00 YTL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları 5.00 TL , kapıda ödemeli seçeneği seçilir ise sepetinize artı 5.00 TL daha dahil edilecektir. Ödeme şekliniz "Kapıda Ödeme" seçeneği ise siparişinizin tutarı ne kadar olursa olsun 5.00 TL sabit ücret alınmaktadır.


· Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

· Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle destek@garajmarketim.com  adresimiz ya da 0212 57 850 57 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

· Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir.

· Her gün saat 16:30'a kadar verdiğiniz siparişler stok durumu müsaitse aynı gün değilse, 1-3 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0212 57 850 57 numaralı telefon ya da destek@garajmarketim.com adresinden bize ulaşabilirsiniz!